עיצוב ובניית לוגו

בשעה טובה, הקמתם את העסק עליו חלמתם כבר שנים רבות! כעת אחרי שפתחתם תיק במע"מ וכו', הינכם צריכים להתחיל לחשוב על עיצוב לוגו לעסק, שכן הלוגו הינו כלי תקשורתי מהותי מאוד בין העסק לבין הלקוחות וחשוב שיהיה קליט, אמין ונחרט בזיכרון על מנת להביא להצלחת תהליך מיתוג העסק.

עולם העסקים התחרותי של ימינו מחייב תדמית איכותית ומקצועית על מנת לבלוט מעל המתחרים. מיתוג נכון וייחודי הוא המפתח לשיווק עסקי מוצלח. עיצוב לוגו הוא השלב הראשון ביצירת מיתוג לחברה, עיצוב לוגו ותדמית חזותית דורשים מחשבה רבה והבנה עמוקה של אופי העסק וקהל היעד אליו יש לפנות.

       
   

היכולת שלנו לתמצת ולמקד בפשטות עולם עסקי שלם בסמל מסחרי / לוגו שיהווה מסר ויזואלי יוקרתי ורציני היא ההתמחות שלנו. הלוגו מהווה את גולת הכותרת של המיתוג שילווה את העסק שנים רבות ויבטא את אופיו ומהותו, ולכן עליו להיות אסטטי, בולט וזכיר, ועליו לשדר איכות ויוקרה שיבלטו מעל המתחרים.

לוגו מוגדר כסימן או סמל גרפי או טיפוגרפי המייצג חברה או ארגון, מוצר או שירות. לוגו נועד לשדר את הערכים והחזון שמאחורי המותג לקהל היעד שלו, וליצור אצלו זיהוי מיידי. על כן, עיצוב לוגו צריך להיות ייחודי, פונקציונלי ותמציתי.

אנו בTstudios נלווה אתכם בבניית החזות והקונספט השיווקי, החל מבניית הרעיון, דרך החשיבה האומנותית ובחירת צורות הפרסום ועד לאיור הממוחשב והעיצוב הסופי, על מנת להפוך את העסק או המוצר שלך לתקשורתי, מעניין ומובן יותר. אנו שמים דגש לעיצוב ומיתוג שיתאים לפרסום במדיות שונות ובגדלים שונים, על מנת ליצור אחידות עיצובית שתלווה את העסק לאורך זמן ותשדר אמינות וייחודיות.

Comments are closed.